İftar Menüsü 6. Gün

İftara Ne Pişirsem?
Ramazan Menüleri 6. Gün;
Bu gün Ne Pişirsem

İftara ne pişirsem, Ramazan sofralarında nasıl bir menü olmalı, hangi yemeğin yanına ne gider, uyumlu menü nasıl oluşturulur, İftara misafir için neler yapabilirim, diye düşünmekten bunalanlar için Sevimin aşkanası‘ndan iftar menüsü. Sevimin aşkanası, Ramazanın ilk gününden son gününe kadar yayınlanan günlük iftar menüleri ile sizi iftara ne pişirsem diye düşünmekten kurtarıyor.Mevsim sebzeleri ve mevsime uygun lezzetler, mevsim meyveleri ile yapılan değişik tarifler ile artık akşama ne pişirsem diye canınızı sıkıp saatlerce düşünmenize gerek kalmadı.

Sponsorlar
Uygun menü kombinasyonları oluşturduğum menüye uygun çorbalar, ana yemek ve salata ayrıca enfes bir tatlı ile kombinlenecek olan iftar menülerini lütfen sizlerde daha çok kişiye ulaşabilmek adına sosyal medya hesaplarımı takip ederek PAYLAŞ butonlarından paylaşarak destek olabilirsiniz.

en taze yemek tariflerine en güzel menülere ilk siz ulaşın. Tariflere fotoğrafların üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
iftara ne pişirsem

sarı mercimek nasıl pişirilir
sarı mercimek çorbası
patates köftesi
patates mücveri
patatesli arnavut ciğeri
magnolia puding tarifi
magnolia pudding

 

Print Recipe
İftara ne yapsam
Akşama hem kısa sürede hazırlayabileceğiniz, hemde çok lezzetli harika bir menü önerim var, iftara ne pişireceğim diye düşünmeyin bir tıkla nefis öneriler 🙂
Recipe Notes

iftara ne yemek yapsam

İftara Ne Pişirsem?
Ramazan Menüleri 6. Gün;
Bu gün Ne Pişirsem