Ben Kimim ?

İsmim Berna ;
Kızımın adıysa Sevim bu web kızım adına açtığım bir blog …
     25.08.2009 doğumlu kızıma anı olsun diye başladığım bu bloguga düşüncelerimi ve tarif defterimi’de ekleyerek devam ettiriyorum…. bu blogu açalı 6 yıl oldu..
başlarda yalnızca kızıma duyduğum bu sevgiyi dile getirirken şimdi başka hedefler belirledim kendime …. Kasım 2011’den bu güne.. yemek tarifleri de paylaşarak yararlı olmaya çalışıyorum. Neden aşkana derseniz aşkana Tatarca da mutfak anlamına geliyor, ve ben kırım Tatarı‘yım o yüzden aşk(a)na’sı oldu blogumun ismi.
Turizm Ve Otelcilik mezunuyum şu anda herhangi bir işte çalışmamakla beraber kızımın Annesi evimin aşçısı olmaya çalışıyorum.
Eskişehirliyim şu anda Muğla Bodrum da yaşıyorum, asıl evim Antalya da 3 parçaya bölünmüş bir hayat yaşıyorum, Mükemmel bir eşim dünyalar tatlısı bir kızım var hayat hızla akıyor akan hayatın içinde her şeyden biraz paylaşmayı amaçladım 🙂 umarım hoşnut kalırsınız…
  Okulda edindiğim mutfak tecrübelerimi ayrıca öğrendiğim mesleki bilgimi de yer yer kelimelerimle anlatırken annemin’de tariflerini ayrıca püf noktalarını da zaman zaman paylaşmayı hedefliyorum.
     Sizler için yer yer beğendiğim tarifleri, Tatar mutfağını ayrıca ara sıra deneyerek bulduğum beğendiğim çalışmalarımı paylaşmayı da hedefliyorum , ayrıca zaman zaman bam telime dokunan veya hoşlandığım her şeyden biraz olacaktır, ben kendimi susturmayı başaramıyorum.Sevgilerimle,
Berna

Ben Kimim ?” için 6 görüş

  1. Berna hanım severek takip etmekteyim bende Eskişehir li olup
    Size karşı yakadan yani datça dan slmliyorum sevgiyle kalın…

  2. Bende eskisehirli ve kirim tatariyim. Özellikle Tatar yemek tariflerinizi takip ediyor ve uyguluyorum.
    Köln den selamlar. Güzel ve özenle sunulan tarifleriniz icin tesekkürler.

  3. çalışan bir anne olarak epey işime yarayan pratik beni zorlamayan tarifleriniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir