Bugün Ne Yemek Yapsam

Bugün ne pişirsemakşama ne yemek yapsam? diyorsanız doğru yerdesiniz. Bugünde müthiş ne yemek yapsam önerilerim var sizlere, tariflerimi beğendiyseniz hemen bu yazının altında yer alan sosyal medya butonlarından paylaşırsanız hem daha çok kişiye ulaşma imkanı bulurum, hemde nefis lezzetleri paylaşarak mutlu oluruz, destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.
Sponsorlar
Merhaba; bir önceki öneri menüye BURADAN ulaşabilirsiniz, Kolay yemek tarifleri gün gün öneri menüler vermeye özen gösteriyor. Günün menülerine topluca BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu gün ne yemek yapsam , bu gün ne pişirsem diye düşünmek her gün kolay olmuyor hatta yemeği yapmak dan daha zor bir iş halini bile alabiliyor, işte sırf bu nedenle başlattığım Günün menüsü‘nü akşama ne yemek yapsam paylaşımlarını umarım severek takip ediyorsunuzdur.

bugün ne yapsam
misafir yemek menüsü

Gelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz. Her gün düzenli olarak günün öneri menüsünü vermeye çabalıyorum, lütfen en taze menüler için kolay yemek tariflerini sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın,

en taze yemek tariflerine en güzel menülere ilk siz ulaşın. Tariflere fotoğrafların üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SponsorlarGelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz.

Afiyetler olsun,

Çorba sofraların olmazsa olmazlarından olup her akşam masaya bir tas koymakta fayda var değil mi?

buğday çorbası tarifi
buğday çorbası tarifi

Bazen en kalorili yiyecekleri hep daha sağlıklı pişirme yöntemleri vardır. Biraz araştırma ile kalori miktarını en az %50 ye indirmek bile mümkün 🙂

karışık kızartma sosu
fırında karışık kızartma

Fırında yapılan nefis yiyecekler bazen tavada tencerede yapılabilir denmekten korkmayın!!

tavada tavuk kanata tarifi

Fırınınız yoksa yada fırın çalıştırmak gözünüzde büyüyorsa, bazen kolay lezzetleri yapmak sizi mutlu edecekse :).

krep pasta nasıl yapılır
krep pasta tarifi