Magnum Maserati Çekilişi

Magnum yaz çekilişi, her yıl olduğu gibi bu yılda başladı. Magnum’un bu yıl ki çekiliş ikramiyesi olan araç Maserati Ghibli, bu araç çok lüks, çekici, asi, hırçın ve güçlü !
Magnum Maserati çekilişine nasıl katılabilirim ?
Magnum çubuğunuzun üzerindeki şifreyi  adınız, soyadınız, adresiniz ve  şifreyle beraber aralarında bir boşluk bırakarak tüm operatörlerden kısa mesaj ile 2992’ye gönderebilir ya da https://www.magnum.com.tr/maserati adresinde boşlukları doldurarak çekilişe katılabilirsiniz !
Çekiliş hakkı kazanma detayları?

  • Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut & Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Tiramisu, Crème Brulee, Tarçın, Portakal ürünlerinin hepsinde şifreleri için 2 çekiliş hakkı
  • Magnum Mini Classic – Badem – Beyaz, Mini Classic – Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut & Böğürtlen – Çikolata – Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi –Karadut & Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi ürünlerinin hepsinde şifreleri için 1 çekiliş hakkı

 
Maserati Ghibli bana çıkarsa aracı hemen satabilirmiyim?
Maserati Ghibli size çıkması halinde 15 gün içinde başvurunuzu yapıp işlemleri tamamladıktan sonra aracı hemen satma imkanınız bulunmaktadır. Aracın KDV ve ÖTV’ si Magnum tarafından ödenmektedir. Ancak kazanan kişi Veraset intikal verigisi ( %10 ) ödemesi gerekmekte olup yaklaşık olarak bu tutar 49.000 TL civarı bir rakama tekabül etmektedir. Şunu belirtmekte fayda var ki ; Bu yeni araba en yakınınızdan bile kalsa, arabayı tarafınıza almak için bu vergiyi ödemek zorundasınız.
Magnum çubuğunuzu saklamayı unutmayın!
Eğer çekilişi kazanırsanız, ve çubuğunuzun başına bir şey gelirse aracı maalesef ve maalesef alamazsınız. Çubuk sizin için aracın anahtarıdır. Çubuktaki şifre silinmişse ya da çubuğunuz kırılmışsa da çekilişte aracı kazansanız dahi aracı alamazsınız. Çubuğa gerçek bir araba anahtarıymış gibi bakın ! Size 495.000TL değerinde ki araca götürebilir! Magnum Maserati Çekilişi ile sizi süper sport bir araç sahibi yapıyor !
 
Çekiliş ne zaman ve nerde gerçekleşesek?
 
Çekiliş, 10 Eylül 2016 tarihinde saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde gerçekleşecektir. Kazananlar ise 17 Eylül Hürriyet gazetesi Cumartesi eki ile açıklanacaktır. Çekiliş katılıma açıktır. 10 Eylül 2016 tarihinde yukarıda belirtilen adrese giderek, çekilişe katılabilir, heyecanı tadabilirsiniz ! Hem Magnum gibi güzel bir tadı alıp, hem de lüks bir otomobile kavuşmak mı ? Magnum Maserati Çekilişi ile bu çok kolay !